Marcelka z hor 3

V roce 2016 vyšla třetí kniha rozhovorů s Marcelkou z hor. Přináší odpovědi na otázky, které zazněly v průběhu dalšího roku na setkáních a seminářích v Čechách i na Slovensku. Týkají se partnerských vztahů a také vztahů mezi rodiči a dětmi, současného dění ve světě a mnoha dalších témat každodenního života včetně péče o tělo a sportu. Kromě fungování naší mysli se zde věnujeme i tzv. elementálním neboli astrálním bytostem.

KOUPIT V ESHOPU

Marcelka z hor 2

Kniha Marcelka z hor 2 z roku 2015, jež je pokračováním prvního dílu, přináší odpovědi na další otázky související s mystériem života a také se zde objevují témata zcela nová. Týkají se například hojnosti, financí, politiky, ale i smrti a výkladu jinotajů z Bible. Marcelka přitom čtenáře opět vede k poznání sebe sama jako kapičky čirého Vědomí, jež při poznání Pravdy a tak zvaném probuzení splyne s oceánem. Druhé vydání vyšlo v r. 2019.

KOUPIT V ESHOPU

Marcelka z hor

V roce 2014 vyšlo první vydání knihy Marcelka z hor věnované cestě sebepoznání. Kniha vznikla z rozhovorů vedených s Marcelkou v průběhu jednoho roku na nejrůznější témata. Mimo jiné se v ní dočtete o tom, jak z duchovního hlediska přistupovat k našim vztahům s druhými lidmi včetně našich partnerů, jak se chovat k dětem a také jak přistupovat ke svému zdraví i k práci. Podstatnou část tvoří také vylíčení Marcelčina života a její cesty k Pravdě. Druhé vydání vyšlo v r. 2017.

KOUPIT V ESHOPU

Rok 2012 – Šance pro každého

Tento rok měl být podle mnoha proroctví, ale i matematických výpočtů jakýmsi předělem v lidských dějinách a bezesporu jím byl, i když na první pohled to našim očím zjevné nebylo. Změny se měly odehrát především v nás samotných a podle všeho opravdu nastaly. V naší galaxii Mléčná dráha došlo v roce 2012, jenž byl pomyslným středem dlouhodobého procesu, k nebývalému jevu, což mělo vliv nejen na dění na Zemi, ale také na náš posun vědomí přinášející naději na lepší svět. V knize jsem si o tom povídala s astroložkou Věrou Várady, vědmou Zuzanou Antarés a duchovními učiteli Martinem Kolou a Vladimírem Kafkou.

Osud máme ve svých rukou

Jde o knížku rozhovorů se známými věštkyněmi a kartářkami, které jsou zaměřeny na osudové předurčení našich životů. Z rozhovorů vyplynulo, že osud máme ve svých rukou sami. O tom, jak náš život bude pokračovat, rozhodujeme každým okamžikem. Představuje to velkou zodpovědnost a vědomé rozhodnutí pro konání ve jménu lásky a dobra. Známé věštkyně – Dagmar Kludská, Anna Bělohradská, Markéta Vostrá a Zdena Weinrichová se v knize se čtenáři také podělily o dávná moudra a cenné životní zkušenosti.

Čemu věří slavní aneb Celebrity mluví o své duši

Ve své první knize rozhovorů jsem v roce 2005 zpovídala dvanáct českých celebrit z řad slavných herců a zpěváků, ale také nejlepšího světového hokejistu Jaromíra Jágra na téma věcí mezi nebem a zemí. Věděla jsem, že k nim mají blízko, a rozhodně mají o co se podělit. Svěřili se mi s tím, jaké se jim přihodily zdánlivě nevysvětlitelné věci, jaké mají zkušenosti s alternativní medicínou, co pro ně znamená víra atd. Zpěvačka Hana Zagorová prozradila, že je členkou Svazu českých léčitelů, Vladimír Hron hovořil o vlastních zkušenostech s astrálním cestováním a Michal David zase vyprávěl, co zažil při regresivní terapii, kdy nahlédl do svých minulých životů. V knize se však dozvíte i mnoho dalšího.